5
jaar
stootkracht

Team

Stefaan Parrein

Stefaan Parrein

Creative director
0486 768 037
stefaan@bulletpoint.be
zaakvoerder • creative director • teamplayer pur sang • vader van Nand en Lilli • bourgondiër, met dank aan zijn vrouw

David Babylon

David Babylon

Accountmanager
0468 146 166
david@bulletpoint.be
zaakvoerder • accountmanager • handen vol, op het werk én thuis • vader van vier boys

Joke Cappelle

Joke Cappelle

Artdirector
051 23 24 43
joke@bulletpoint.be
artdirector • denkt in beelden, spreekt beeldend • guitig in de mooiste zin van het woord • wit wijntje? wacht tot na mijn fietsritje

Lisa Matthys

Lisa Matthys

Grafisch vormgever
051 23 24 43
lisa@bulletpoint.be
grafisch vormgever • verzet bergen werk • niest bergen omver • bokst erop los (niet op jou)

Luca Barber

Luca Barber

Interne projectmanager
051 23 24 43
luca@bulletpoint.be
interne projectmanager • eersteklas multitasker • gefermenteerde paddenstoelen en een Italiaans filmpje 'dabei' • cat hero voor Monti en Ponti

Elke Vannieuwenhuyse

Elke Vannieuwenhuyse

Copywriter
051 23 24 43
elke@bulletpoint.be
copywriter • hoe conceptueler, hoe liever • doodsbang voor buikgriep • geht los auf Wilde Boerendochter

Margot Rollier

Margot Rollier

Contentmarketeer
051 23 24 43
margot@bulletpoint.be
contentmarketeer • schrijfgraag socialmedia-talentje • leest Engels, denkt Russisch, spreekt Oostends • food & fitness